Kontakt

 

 

Rzymskokatolicka Parafia pw św. Piotra i Pawła

ul. Kościelna 828

39-410 Zabrnie

gm. Grębów

pow. tarnobrzeski

woj. podkarpackie

WWW: www.parafiazabrnie.pl

         Na stronie Parafii znajdziesz dużo informacji o naszej wspólnocie, grupach i stowarzyszeniach religijnych; sprawdzisz godziny Mszy św. i innych nabożeństw; czytając ogłoszenia duszpasterskie dowiesz się, jakimi sprawami żyje dziś parafia. Znajdziesz jeszcze inne ciekawostki.

     

   Informujemy, że ofiary na rzecz Rady Parafialnej można też wpłacać na konto bankowe:

        

        Bank PKO SA w Tarnobrzegu

       81 1240 2744 1111 0010 9720 9480

         (tytułem: darowizna na cele kultu religijnego).

         Za wszelkie darowizny składamy serdeczne Bóg zapłać!

         Zgodnie z art. 26 ust. 1 pkt 9b oraz art. 26 ust 5 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, odpowiednio udokumentowane (np. potwierdzeniem przelewu bankowego)    darowizny na cele kultu religijnego mogą zostać odliczone w rozliczeniu rocznym (w wysokości do 6% dochodu) od podstawy opodatkowania.

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

* ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH INFORMUJE, ŻE:

Dane osobowe dotyczące zamówionych intencji mszalnych, zawarte na stronie parafii Św. Piotra i Pawła w Zabrniu umieszczone zostały za zgodą osób, które intencje zamówiły.

Dane osobowe dotyczące osób należących do Róż Różańcowych przy kościele św. Piotra i Pawła w Zabrniu, zawarte na stronie parafii Św. Piotra i Pawła w Zabrniu umieszczone zostały za ich zgodą.

Dane osobowe dotyczące osób sprzątających w kościele św. Piotra i Pawła w Zabrniu, zawarte na stronie parafii Św. Piotra i Pawła w Zabrniu umieszczone zostały za ich zgodą.

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Bank PKO SA w Tarnobrzegu nr: 81 1240 2744 1111 0010 9720 9480 (tytułem: darowizna na cele kultu religijnego)

Script logo